Tábor je určen pro děti ve věku od 6 let. Horní hranici určuje ukončení školní docházky, nejvíce však 16 let. Ubytování je ve stanech s podsadou, postel s matracemi. Strava z vlastní táborové kuchyně. U mladších dětí doporučujeme pobyt se starším sourozencem, nebo kamarádem. Kolektiv pracovníků tvoří kvalifikovaný personál složený z učitelů mateřských, základních a vysokých škol, studentů a jiných pedagogických pracovníků. Zdravotní dozor vykonává kvalifikovaný zdravotní personál. Další informace si vyžádejte na telefonních číslech, které najdete na stránce "Kontaky".

Rovněž nedoporučujeme dávat dětem s sebou mobilní telefony. K zakladním pravidlům našeho tábora patří to, že je děti nemohou během žádného programu používat, jako ostatně i pracovníci tábora. Pokud nesouhlasíte s tímto pravidlem, neposílejte prosím přihlášku. Výjimkou v používání mob. telefonu jsou hlavní vedoucí tábora a hospodář zajišťující zásobování. V případě nutnosti volejte na čísla uvedená v kontaktech. Uvědomte si prosím, že na táboře není možno zabezpečit proti krádeži žádné cenné věci kromě pěněz, ty lze uschovat u hlavního vedoucího v zamykatelném boxu. Jakákoliv elektronika ve stanu velmi trpí, je zde vysoká vlhkost, vysoká teplota a podobně.

Nenavštěvujte, prosím, děti v táboře, pokud to není nezbytně nutné. V žádném případe Vám nebudeme bránit Vaše děti navštívit, avšak dle našich zkušenoští právě tyto návštěvy výrazně narušují táborový program. Pokud ale chcete návštěvu dětí uskutečnit, domluvte se prosím předem s vedením tábora. Nedávejte dětem cenné předměty! Kapesné postačí ve výši 300,-Kč.

Neposílejte potraviny podléhající rychlé zkáze. Děti dostávají dostatek vyvážené stravy doplněné jak ovocem a zeleninou, tak i různými sladkými odměnami a podobně. Nejhorší kombinace, která téměř jistě vede k tomu, že dítě skončí na ošetřovně je kola nebo kofola s bramborovými lupínky. Važte prosím když už balík budete posílat, co dětem posíláte. Nic z toho co jim pošlete, nejsme schopni nikde uschovat. Z našeho pohledu je lepší poslat pět dopisů, které udělají dětem radost a na které se těší, než jeden balík s čímkoliv.

 K odjezdům a příjezdům se, prosím, dostavte vždy včas.

powered by TimeTreeBoroviceLetní tábory a nejen to. Katalog (nejen letních) dětských táborůObec ZubříRádio Petrov