Tím, že dítě dobře vybavíte na dětský tábor, umožníte mu radostné prožití prázdninové rekreace.

Povinná výstroj:

 Spací pytel, pláštenka, holínky! tzv.nepromokavé boty opravdu nestačí!!, boty na turistiku, karta ZP, léky - pokud je dítě potřebuje


Doporučená výstroj:


Deka, polštářek, 2 košile, 2 mikiny, 4 trička, 10 páru ponožek, teplé ponožky, kecky nebo botasky nejlépe dvoje, lehkou obuv (pantofle), plavky, osobní a noční prádlo, svetr, krátké kalhoty, teplákovou soupravu, lehkou a teplou bundu, toaletní potřeby, kapesníky, 2 ručníky, náhradní knoflíky, šicí a psací potřeby, tkaničky, baterku, chlebník nebo podobná taška přes rameno nebo na záda, jídelní misku třídílnou (ešus), hrnek, jídelní příbor, polní láhev, krém na opalování, repelent, kapesní nuž, pokrývka hlavy, hudební nástroj, šátek, starší bílé tričko na batikování, sluneční brýle, igelitovou tašku na špinavé prádlo.

Vše doporučujeme balit do staršího kufru, lépe se vleze dětem pod postel než například krosna a lépe se v něm udržuje dětem pořádek. Nedoporučujeme skořepinové kufry s vyšší výškou, nevlezou pod postel!!!!

Rovněž doporučujeme dát do kufru seznam věcí, které má dítě sebou a pokud to jde, tak většinu věcí označit, podepsat a pod.

Co děti nepotřebují:

Větší finanční obnos než je doporučeno. Známky na dopisy (platíme přímo na poště, stačí tedy zaplatit s kapesného). Větší nůž než je standardní kapesní. Cigarety, zapalovače a sirky. Ani alkohol o kterém při nalezení tvrdí, že je pro vedoucí. Mobilní telefon (viz."Důležité informace") nebo tablety, notebooky. Elektronické hračky a jinou elektroniku, která na stanovém táboře dosti trpí a navíc ji není možno nikde zabezpečit proti poškození nebo zcizení.

powered by TimeTreeBoroviceLetní tábory a nejen to. Katalog (nejen letních) dětských táborůObec ZubříRádio Petrov